Kurumsal

Biz KİMİZ ?

Çubukçu organizasyon 2000 yılından itibaren çeşitli ev tekstil grupları ile başlamış olduğu iş hayatına 2010 yılından sonra masa ve sandalye giydirme imalatını da katarak değerli müşterimizle birlikte büyümesine devam etmektedir.

Profesyonel iş deneyimi, satış ve satış sonrası hizmet ekipleri ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Detay, estetik ve hassasiyet gerektiren faaliyet alanımızda titizlikle yaptığımız çalışmalarımız sonucunda var olduğumuz günden bu yana kısa sürede sektörünün öncü şirketleri arasında yerini almıştır.

BiZİM İŞİMİZ SİZİN MUTLULUĞUNUZ

Giydirmek istediğiniz her türlü mekân için şık ve ekonomik masa ve sandalye giydirmelerini dikilmiş veya mamul olarak temin edebiliriz. Teslimat süresi standart ürünler için 1 hafta ile 7 iş günü arasındadır.
Masa süsleme ve sandalye süsleme fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizlere ulaşın. Uzman satış ekibimiz sizlere yarımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

ambiyans gelir. Çünkü müşterilerimizin rahatı konforu ve kendilerini evlerinde veya arzuladıkları yerde hissetmeleri son derece önemlidir. Yıllardır kendini yenileyen bir firma ile çalışıyorum.Gayet de memnunum.
Şahin Şimşek
Elegenat Düğün Salonları Ankara
Müşterilerimizin bizi tercih etmelerinin ardında Çubukçu organizasyonun tasarımları olduğunu rahatça söyleyebiliriz.
Mehmet Kurt
Gencaylar Düğün Salonu Malatya
Tam 14 yıldır bu işi yapıyoruz. 2010’dan buyana da Çubukçu Organizasyon ile çalışıyoruz. Görüntü önemli de kalite? Her organizasyondan sonra yıkanması ile yıpranması bir olan piyasa malı olmaktan kurtulamamış ürünler yerine markalaşmaya doğru giden çubukçu organizasyonu tavsiye ediyorum.
Yasemin Günay
Yelken Düğün Salonları İstanbul
İnternet üzerinde uzun zamandır aradığım şamdanları bir türlü bulamamıştım. Çubukçu Organizasyon yetkililerine aradığım ürünün resmini yollayınca ertesi günü elimde olacağımız bilseydim bu kadar zaman harcamazdım.
Bekir Kireçci
Kanyon Eğelence Merkezi / İstanbul
Bizi Arayın